Українка Левченко виграла «бронзу» міжнародних змагань з легкої атлетики

Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла бронзову медаль на етапі «Діамантової ліги» в Парижі, - Громадське.

Левченко з перших спроб долала всі висоти включно з 1,94 метри — це був її найкращий результат до цих змагань. На нову висоту в 1,97 метрів українка витратила три спроби, однак бельгійська спортсменка подолала цей бар’єр за дві спроби.

Водночас висоту в 2 метри не здолали обидві спортсменки, таким чином бельгійка Нафіссату Тіам стала срібною призеркою, Левченко — бронзовою.

Найкращою на замаганнях з найвищим результатом сезону у всьому світі та рекордом «Діамантової ліги» стала росіянка Марія Ласіцкене (2,04 метри).

Раніше українська легкоатлетка Левченко здобула нагороду «Зірка, яка сходить» в Європі.

У серпні 2017 легкоатлетка Юлія Левченко стала срібною призеркою на Чемпіонаті світу зі стрибків у висоту в Лондоні.