Українська легкоатлетка перемогла в Остраві з рекордом турніру

Українська легкоатлетка Ірина Геращенко виграла змагання зі стрибків у висоту в Остраві, - Укрінформ.

Сьогодні в Остраві відбувся легкоатлетичний турнір в приміщенні Czech Indoor Gala. Представники України взяли участь в 4 дисциплінах.

Найбільше представництво України було в жіночих стрибках у висоту - виступали Ірина Геращенко, Катерина Табашник і Ярослава Магучих.

Геращенко здобула перемогу, показавши результат 193 см - новий рекорд турніру в Остраві. Аналогічний результат показала чешка Міхаела Груба, проте вона друга, бо використала більше спроб. Катерина Табашник посіла третє місце з результатом 191 см, а Магучих стала п'ятою - 180 см.

Христина Стуй в бігу на 100 м показала п'ятий результат у фіналі - 7,32 с. У стрибках в довжину українці Владислав Мазур та Сергій Никифоров зайняли 5-е і 7-е місця відповідно.