Слухай онлайн
Культура

Українська стрічка "Кохання" отримала ʺЗолотого голубаʺ DOK Leipzig-2019

Українська стрічка
Українська стрічка "Кохання" отримала ʺЗолотого голубаʺ DOK Leipzig-2019
Українська стрічка
Українська стрічка "Кохання" отримала ʺЗолотого голубаʺ DOK Leipzig-2019
1/2
Стрічка Микити Лиськова ʺКоханняʺ отримала ʺЗолотого голубаʺ DOK LEIPZIG-2019. Про це повідомили у прес-службі Держкіно Україна.

Створений за підтримки Держкіно анімаційний фільм Микити Лиськова ʺКоханняʺ отримав нагороду The Golden Dove у конкурсній програмі Next Masters Competition Short Documentary and Animated Film одного з найстаріших кінофестивалів документального та анімаційного кіно DOK Leipzig, який відбувся з 28 жовтня по 3 листопада в Лейпцигу (Германія).

Члени журі відзначили майстерність автора фільму у вмінні зберегти специфічні ознаки конкретного місця у зрозумілій кожному історії та його алегоричне розуміння людського досвіду через поєднані як у цирку символи та музику.

Короткометражна анімаційна картина ʺКоханняʺ (автор та режисер Микита Лиськов, музичне оформлення та звук Антон Байбаков, продюсер Андрій Границя) вже взяла участь у більш ніж 20-ти міжнародних фестивалях в Україні та за кордоном і отримала низку перемог. Світова прем’єра картини відбулась на найпрестижнішому у світі фестивалі анімаційного кіно в Ансі.

Стрічка розповідає історію кохання за допомогою символів: дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки. Фільм був створений компанією ʺТ.Т.М.ʺ за 100% підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Нідерландах покажуть три нових українських фільми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");