Слухай онлайн
Cуспільство

Українські та польські залізничники узгоджують графік руху поїзда Ковель − Хелм

Ведеться спільна робота групи фахівців Польської та Української залізниці стосовно нового сполучення між Україною та Польщею. Фахівці очікують, що вже у середині червня поїзд Ковель − Хелм зможе вільно курсувати, повідомили в прес-службі Львівської залізниці.

Такий проект розробляється за ініціативи української та польської сторін. Розвиток цього сполучення −  черговий крок до Євроінтеграції та сприятиме максимально швидкому перетину кордону.

«Наразі, узгоджуються деталі графіку руху цього поїзду, зокрема, для зручних пересадок  на інші поїзди. Розглядається можливість пересадки з №667 Чернівці − Ковель, №97 Київ – Ковель,  №83 Одеса – Ковель, а зворотно із Хелму пересадку на поїзд №98 Ковель − Київ та приміські поїзди, що відправляються із Ковеля ввечері. Окрім цього, працюємо з прикордонною та митною службами, узгоджуємо процедуру перетину кордону, щоб мати можливість потрапити у Польщу максимально швидко» − розповів Іван Груник – Директор регіональної філії «Львівська залізниця».

Нагадуємо, що з 23 грудня курсує поїзд із сполученням Київ – Львів − Перемишль. Прикордонний та митний контроль цього поїзду здійснюється під час руху та під час двох технічних зупинок. Проект залізничного сполучення Ковель − Хелм розробляється за аналогічною схемою.

Популярність залізничного транспорту серед подорожуючих до Європи зростає. За період курсування поїзд Київ – Львів − Перемишль вже перевіз 40340 пасажирів до Польщі і 25225 із Польщі до України. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...