Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Український Католицький Університет у Львові визнали найкращим приватним освітнім закладом України

Інформаційний ресурс "Освіта.ua" представив рейтинг приватних ЗВО України у 2020 році.

Перше місце посів Український католицький університет. Також до трійки найкращих увійшов Львівський торговельно-економічний університет. А п'ятим у рейтингу став Львівський медичний інститут.

Додамо, що при складанні рейтингу використовували такі результати:

«ТОП-200 Україна» – для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.

Рейтинг «Scopus» – результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» – рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зарахували до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ