Слухай онлайн
Політика

Український народ має право на протест щодо узурпації влади – Тарас Стецьків

«Хай комуністи говорять, що хочуть, ні мене, ні Юрія Луценка їх політичні заяви не хвилюють», – повідомив «Гал-info» народний депутат України Тарас Стецьків.
За його словами, український народ має право на протест проти узурпації влади, яку здійснюють прем’єр-міністр і антикризова коаліція.
«Комуністична партія вже давно знюхалась з олігархічними кланами і її лідер втратив абсолютну довіру виборців до себе. Він може заявляти, що вважає за потрібне, проте суспільство повинно бути обізнаним у сучасній політичній ситуації і має право на протест проти узурпації влади в руках однієї особи», – сказав Тарас Стецьків.
Нагадаємо, Комуністична партія звинувачує радників Президента Віктора Ющенка Тараса Стецьківа та Юрія Луценка в закликах до державного перевороту. Про це повідомляється у заяві Комуністичної партії, оприлюдненій на офіційному сайті.
У ньому, зокрема, йдеться, що Комуністична партія заявляє про неприйнятність для будь-якого цивілізованого, демократичного суспільства ситуації, коли особа, яка займає посаду штатного радника Президента країни, закликає населення до громадської непокори, організації масових виступів та повалення діючого уряду.
«Ми рішуче засуджуємо провокаційні дії Юрія Луценка та Тараса Стецьківа, радників Президента Віктора Ющенка, спрямовані на дестабілізацію соціально-політичної ситуації в державі та сприймаємо їх як такі, що мають на меті насильницьку зміну конституційного ладу в Україні шляхом усунення від влади чинного Кабінету Міністрів та дострокового розпуску парламенту.
Ми звертаємось до громадян України не піддаватися на провокаційні заяви збанкрутілих “помаранчевих” політиканів, – зазначається у офіційній заяві Комуністичної партії.
Нагадаємо, Юрій Луценко на імпровізованому мітингу Громадянського руху народної самооборони у Вінниці оприлюднив свої плани щодо проведення в Києві навесні масового маршу справедливості з вимогою відставки уряду і дострокового розпуску Верховної Ради.
 
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ