Слухай онлайн
Спорт

Українці лідирують на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

За підсумками перших днів змагань паралімпійського Кубку світу з лижних гонок та біатлону, який триває в Турківському районі Львівщини, збірна України посідає перше місце в командному заліку. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

"Медалі вже здобули спортсмени 9 країн: Німеччини, Білорусі, Кореї, Франції, Австрії, України, Японії, Фінляндії та Китаю, - розповіла Оксана Вацеба. -   У команди України – три золоті, два срібні та чотири бронзові нагороди. Паралімпійці України випереджають на трасах Західного спортивно-реабілітаційного центру НКСІ України команди Німеччини, Франції та Австрії".

Так, на дистанції 20 км стоячи перемогу здобув представник України Ігор Рептюх. А в перегонах на дистанції 15 км серед жінок в категорії стоячи увесь подіум був українським: золоту нагороду виборола Олександра Кононова, "срібло" здобула Юлія Батенкова, третє місце – Людмила Ляшенко. Серед жінок з порушеннями зору на тій же дистанції українки Оксана Шишкова та Ольга Прилуцька вибороли "золоту" та "бронзову" медалі.

"Міжнародна паралімпійська родина вже відзначила високий рівень організації та проведення Кубку світу на Львівщині, який наша держава приймає вперше в історії, - зазначила Оксана Вацеба. - Україна довела, що має одну з найкращих у Європі баз із зимових паралімпійських видів спорту та здатна приймати міжнародні змагання високого рівня".

Повний графік змагань і перебіг подій на трасах можна спостерігати в прямій трансляції он-лайн за покликом: https://www.paralympic.org/nordic-skiing

Змагання, у яких беруть участь 120 спортсменів з 18 країн світу триватимуть до 20 січня 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ