Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Здоров'я

Україну накрила потужна магнітна буря

Україну накрила потужна магнітна буря. Подібні явища будуть спостерігатися також 29 травня

Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця, передає Прямий.

У неділю, 12 травня, астрономи зафіксували магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1. Магнітні бурі такої ж потужності очікують українців 29 травня. Сонячна активність буде спостерігатися й в інші дні, але вона не буде такою сильною.

Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця також склала графік магнітних бур на травень.

Відомо, що в період з 11 по 17 травня треба бути акуратним і прислухатися до потреб свого організму. Буде спостерігатися загальне нездужання, проблеми з імунною, зорової, дихальної і серцево-судинною системами.

Негативний вплив на психоемоційну сферу буде відчуватися в період з 20 по 25 травня. У цей час треба намагатися уникати стресів і більше відпочивати.

В кінці травня, а саме 29 числа очікується магнітний сплеск. Так, метеозалежні люди відзначать погіршення загального самопочуття. Особливо можуть постраждати діти і люди похилого віку.

Медики попереджають, що під час магнітних бур можливі запаморочення, головний біль і навіть можливі серцеві напади. Особливо обережними у ці дні астрологи радять бути людям творчих професій. У зоні підвищеного ризику можуть бути також люди з хронічними захворюваннями.

Для того, щоб трохи допомогти собі пережити важкі дні і легше переносити магнітні бурі, потрібно строго дотримувати режим дня, не забувати про повноцінний відпочинок і намагатися більше часу проводити на свіжому повітрі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...