Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

​Укрзалізниця отримає від Світового банку $25 млн

"Укрзалізниця" заявила, що отримає 25 млн дол від Світового банку — для реалізації цього гранту компанія розпочинає співпрацю з Управлінням ООН з обслуговування проєктів — ЮНОПС.
Фото: Business World Ghana

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Зазначається, що кошти спрямують на відбудову критичної залізничної інфраструктури України та збільшення обсягів вантажоперевезень.

Співпраця передбачає закупівлю обладнання, збільшення парку фітингових платформ (спеціалізовані платформи, призначені для перевезення великотоннажних контейнерів — ред.) та організацію процесів за найкращими світовими стандартами. 

В АТ "Укрзалізниця" очікують, що це допоможе відновити критично важливі об’єкти залізничної інфраструктури, розширити спроможності УЗ забезпечувати перевезення контейнерних вантажів, у тому числі гумдопомоги та експорту продукції сільського господарства. 

«Укрзалізниця розширює портфель співпраці з міжнародними інститутами. Вперше ми маємо фінансову підтримку від Світового банку й за цим грантовим фінансуванням очікуємо постачання техніки та рухомого складу вже в поточному році. Впевнений, що реалізація цього проєкту дозволить розширити наше партнерство на подальші стратегічно важливі для залізничної інфраструктури України проєкти», — зауважив член правління УЗ Антон Мішин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ