Слухай онлайн
Cуспільство

Упродовж липня на Львівщині розшукали 66 дітей

Протягом липня поліцейські Львівщини розшукали 66 зниклих дітей – на щастя, усі живі та неушкоджені. Про це повідомили 3 серпня Гал-інфо у відділ комунікації поліції Львівської області.
Інфографіка поліції Львівської області

Правоохоронці закликають: спілкуйтеся із своїми дітьми, знайте, де вони перебувають в той чи інший момент, а маленьких дітей не залишайте без нагляду навіть на короткий час.

У липні цього року до поліції Львівщини надійшло 66 повідомлень про зникнення дітей, 41 з них стосувалося малолітніх. Наймолодшій зниклій дівчинці було 2,5 роки, найстаршому зниклому – 17.

Усіх зниклих дітей було розшукано, причому 62 – протягом кількох годин після повідомлення про зникнення. Жодних протиправних дій щодо зниклих вчинено не було. Усіх дітей повернуто за місцем проживання. У кожному випадку поліцейські провели з дітьми, а також батьками чи опікунам профілактичні бесіди.

Правоохоронці закликають: спілкуйтеся із своїми дітьми, цікавтеся, де і з ким вони проводять дозвілля, особливо під час літніх канікул. Регулярно телефонуйте своїй дитині, знайте, де вона перебуває в той чи інший момент. А маленьких дітей ні на мить не залишайте без нагляду.

Якщо ваша дитина зникла, негайно телефонуйте на оперативну лінію 102 або звертайтеся у найближчий відділ поліції. Не гайте часу - важлива кожна хвилина!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ