Слухай онлайн
Cуспільство

Уряд США задіяв військових для подолання наслідків урагану Ірма

Уряд США задіяв 17,6 тис. військових та цивільних службовців Інженерних військ для подолання наслідків урагану Ірма, - Укрінформ.

"Нинішня чисельність військ, задіяних для реагування на наслідки урагану "Ірма", становить понад 17 600 військових, а також цивільних фахівців Інженерних військ США, які беруть участь в операціях на Британських Віргінських островах, у Пуерто-Рико та на континентальній частині Сполучених Штатів", - зазначили у Пентагоні.

При цьому уточнюється, що в операціях залучено 38 літаків, 740 вантажівок та понад 80 генераторів. У режим готовності переведено понад 100 літаків, майже 600 генераторів, 150 човнів та більше 3,2 тис. транспортерів.

При цьому розгорнуті гуманітарні операції та евакуація людей з острівних територій у Карибському басейні.

"Міноборони планує завершити евакуацію громадян США з острова Сен-Мартен та координує зусилля з евакуації американських громадян з Британських Віргінських островів", - повідомили в Пентагоні.

Крім того, в середу в регіон Карибського басейну прибула спільна робоча група, щоб розпочати процес надання гуманітарної допомоги, в тому числі питної води, засобів санітарії, матеріально-технічної підтримки, а також для координації зусиль персоналу місії та розподілу гуманітарних товарів по регіонах.

Раніше оборонне відомства США повідомляло про залучення 10 тис. військових та цивільних фахівців для боротьби зі стихією.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ