Слухай онлайн
Cуспільство

В 2019 році планують звести першу чергу захищених сховищ для боєприпасів

Будівництво першої черги захисних сховищ для боєприпасів планується завершити вже до кінця поточного року, - Генштаю ЗСУ.

Роботи з будівництва першої черги захисних залізобетонних обсипних сховищ для зберігання ракет та боєприпасів, у кількості 35 одиниць, були розпочаті у третьому кварталі 2018 року. Завершення будівництва цих сховищ буде здійснено вже до кінця поточного року.

Про це сьогодні, 11 березня, під час брифінгу повідомив начальник Центрального управлінням безпеки військової служби Збройних Сил України полковник Микола Швець.

– За виконанням заходів з будівництва ведеться постійний контроль. За результатами цього моніторингу, наприкінці 2018 року, було виявлено певні затримки у будівництві окремих об’єктів. Відтак, за несвоєчасно виконані роботи, нами були підготовлені та направлені до виконавців позовні заяви щодо стягнення штрафних санкцій. Ще одному виконавцю робіт направлено письмове повідомлення про намір розірвання державного контракту, – поінформував полковник Микола Швець.

Загалом, минулого року були розроблені проекти реконструкції технічних територій арсеналів та баз, на яких буде збудовано 136 захисних залізобетонних обсипних сховищ. Дані сховища будуть обладнані сучасними системами пожежогасіння, об’єктової охоронної сигналізації, відеоспостереження, системою раннього виявлення надзвичайних ситуацій та усім необхідним для безпечного зберігання ракет і боєприпасів.

– Провести реконструкцію технічних територій трьох арсеналів передбачається у три черги до кінця 2021 року. Вартість такої реконструкції становить 4,3 млрд грн, – зазначив офіцер. – Крім того, на початку поточного року було сплановано проведення аналогічної реконструкції ще на трьох військових об’єктах зберігання боєзапасу. На даний час ведуться проектувальні роботи.

За словами начальника Центрального управлінням безпеки військової служби Збройних Сил, не менш важливим напрямком діяльності є забезпечення надійної охорони і оборони арсеналів, баз та складів зберігання ракет і боєприпасів. Для цього спланований відповідний фінансовий ресурс та розроблені проекти на обладнання до кінця 2019 року охоронних периметрів 37 потенційно небезпечних об'єктів зберігання ракет і боєприпасів, паливо-мастильних матеріалів та компонентів рідкого ракетного палива.

– Зазначені проекти передбачають встановлення огорожі нового типу, застосування передових технологій щодо обладнання периметровими технічними засобами охорони та відеоспостереження, які забезпечать своєчасне виявлення порушників та призведуть до мінімізації випадків скоєння терористичних актів. Вищезазначені системи забезпечують надійну охорону за різних кліматичних і погодних умов та у будь-який час доби, – повідомив полковник Микола Швець. – Об’єкти зберігання боєзапасу забезпечені системами протидії безпілотним літальним апаратам, закуплено та поставлено до частин портативні детектори виявлення вибухових речовин. Крім того, до штатів потенційно небезпечних об’єктів введено батальйони охорони.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");