Слухай онлайн
Cуспільство

В аеропортах Європи чекали українських політв'язнів, утримуваних в РФ

В аеропортах Бухареста, Праги та Варшави пройшла акція "Марне очікування" на підтримку українських політв'язнів, утримуваних у Росії, - ВВС Україна.

Про це повідомили офіційні Facebook-сторінки українських посольств у цих країнах.

Акцію провели 26 листопада, в день народження Олександра Кольченка.

Як розповів посол України у Чехії Євген Перебийніс, проект чеських правозахисників цього разу буде присвячений українським політв'язням, які перебувають у російських тюрмах.

Активісти по всьому світу вийшли чекати на українських політв'язнів у аеропортах.

"Адже вони могли б прилетіти як до Праги, так і до інших світових столиць, але не можуть цього зробити, бо їх тримають в заручниках в Росії. Тому це - марне очікування", - написав посол у Faceebook.

"За ґратами в РФ перебувають близько 60 громадян України, які переслідуються за політичними мотивами. Ми їх будемо чекати стільки, скільки потрібно", - йдеться у повідомленні посольства України в Румунії.

Учасники акції тримають у руках портрети Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха, Олександра Костенка, Романа Сущенка та інших.

Чекали українських політвязнів і дипломати посольства України в Казахстані.

Аналогічні акції пройдуть в аеропортах Києва, Одеси та Львова.

Українського активіста Олександра Кольченка засудили в Росії до 10 років ув'язнення за звинуваченням в організації терористичного угрупування на півострові.

ВВС Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...