Слухай онлайн
Cуспільство

В Держприкордонслужбі відбулося засідання Громадської ради

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
1/5
Як проінформували у прес-службі ДПСУ, сьогодні, 10 грудня, відбулося засідання Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Під час заходу члени Громадської ради з персоналом Адміністрації Держприкордонслужби обговорили  питання розвитку Державної прикордонної служби України та стан роботи зі зверненнями громадян у відомстві.

Голова Громадської ради Ігор Глова наголосив, що ведення відкритого діалогу з суспільством є надзвичайно важливим і в ході таких зустрічей необхідно обговорювати актуальні питання.

Також Ігор Глова прозвітував перед Громадською радою про роботу, яка була проведена у 2019 році. Він повідомив, що заплановані заходи здебільшого виконанні. Громадська рада опрацювала та подала до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та інших органів державної влади понад два десятки листів з клопотаннями щодо вирішення низки питань, що стосуються діяльності прикордонного відомства.

Ігор Глова подякував членам Громадської ради за активну роботу у 2019 році та наголосив на необхідності реалізації запланованих заходів на наступний – 2020 рік.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Держприкордонслужбі обговорили ідеї покращення сервісу на кордоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ