Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

В Луцьку звітують про впровадження е-квитка

Уже більше 22 тисяч транзакцій здійснено за сьогодні у громадському транспорті. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі Луцької міської ради.
Електронний квиток в Луцьку.

З 11 грудня громадський транспорт Луцька запрацював відповідно до програми впровадження автоматизованої системи оплати проїзду. Так, від сьогодні на усіх тролейбусах та автобусах, які працюють на міських маршрутах, встановлено валідатори, системи GPS-моніторингу, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження. Пасажир, зайшовши у громадський транспорт, може розрахуватися за проїзд за допомогою електронного квитка чи мобільного додатку.

Станом на 12 годину у транспортних засобах зі встановленими валідаторами здійснено транзакцій з оплати проїзду:

  • КП “Луцьке підприємство електротранспорту” — 18 428 транзакцій;
  • ТОВ “АТП-Луцьк” автобусний маршрут № 23 — 142 транзакції;
  • ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД автобусні маршрути №№ 1, 2, 8, 10, 12, 17, 22, 22а — 3 628 транзакцій;
  • ФОП Тимощук М.С. автобусний маршрут № 31 — 415 транзакцій.

"Висловлюємо вдячність лучанам, які активно користуються електронним квитком та з розумінням віднеслись до ситуації, яка сьогодні виникла з громадським транспортом. Впровадження системи АСОП є вимогою закону та часу.

Також велика вдячність активним громадянам, які об’єдналися у групи в соцмережах та месенджерах й підвозять один одного власним автотранспортом на роботу та навчання", - зазначили в Луцькій міській раді.

Зазначимо, як повідомили в Луцькій міській раді, автобуси, які не мають встановлених валідаторів, не зможуть працювати на міських маршрутах. З частиною перевізників розірвано договори на обслуговування певних маршрутів.

Натомість у Львові процес з визначення переможця на впровадження системи електронного квитка повністю зупинився.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ