Шукаючи інформацію про підготовку до служби в ЗСУ, можна зустріти абревіатуру «БЗВП».
Як зазначили в Львівському обласному ТЦК та СП, «БЗВП» означає – базова військова підготовка. І на сьогодні є обов'язковою для кожного новобранця, який обрав шлях служити в Збройних Силах України!
БЗВП охоплює тактичну медицину, інженерну і вогневу підготовку, військову топографію, зв’язок тощо. На курсі навчають, як правильно поводитися зі зброєю, стріляти, пересуватися у бойових умовах, користуватися укриттями, маскуватися, обладнувати позиції. Новобранці покращують свою фізичну форму та звикають до навантажень. Базовий вишкіл надає усі необхідні практичні навички та знання для успішного виконання завдань.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ