Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

В області напрацьовують спрощення процедури медоглядів для резервістів тероборони

Питання формування в країні підрозділів територіальної оборони сьогодні на часі. З огляду на це, у Львівській ОДА напрацьовують спрощений механізм, за яким можна буде організувати збір документів, зокрема й для проходження медичних комісій для резервістів терооборони.
фото - пресслужба ЛОДА

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Відтак, учора за участі заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного, командира бригади ТРО Валерія Курка, представників департаментів з питань цивільного захисту, та охорони здоров’я, обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулась робоча зустріч. Також в нараді взяли участь представники обласних психоневрологічного та наркологічного диспансерів.

«Наше завдання зараз – максимально спростити та вдосконалити процедуру проходження медичного огляду для людей, які зголошуються стати резервістами підрозділів тероборони», - зауважив Віталій Загайний.

Службу у військовому резерві проходять громадяни України, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до такої служби. Як наголосив Валерій Курко, наразі зі сторони ЗСУ очікується наказ про спрощення процедури проходження медогляду. 

Отож, громадянам, які виявили бажання записатися до лав ТРО необхідно звернутися до командира батальйону або бригади і отримати скерування для проходження медогляду. Такий медогляд можна пройти у військово-лікарських комісіях РТЦК та СП. Послуги обласні диспансери готові надавати в короткі терміни – впродовж одного дня.

Громадяни, які не проходили військову службу, також можуть проходити службу у військовому резерві. Резервістами вони стають одразу після укладання контракту на проходження служби у військовому резерві.

Укласти контракт про проходження служби у військовому резерві можуть громадяни України, віком від 18 до 57 років, незалежно від статі, за винятком осіб, які перебувають в оперативному резерві першої черги (приписані до бойових військових частин). Термін дії контракту – 3 роки (рядовий склад).

Важливо! Служба у військовому резерві – це можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру. Резервісти – особи, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України і призначені для виконання завдань тероборони у мирний час та в особливий період.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ