Слухай онлайн
Cуспільство

В Опольському воєводстві затримано 17 українців

Польські прикордонники затримали в Опольському воєводстві 17 громадян України, повідомила у середу, 8 листопада, капітан Катажина Вальчак з Сілезького відділення Прикордонної служби. Вона поінформувала, що перебування українців у Польщі суперечило задекларованим цілям, один із затриманих працював нелегально. Про це повідомило Польське радіо.

Капітан Вальчак повідомила, що затримання відбулося під час спільної акції прикордонників та інспекторів Державної інспекції праці в Ополю, які перевіряли дотримання правил законності працевлаштування, трудового права і правил техніки безпеки в одному з логістичних центрів на терені Опольського воєводства.

Прикордонники встановили, що перебування іноземців у Польщі суперечить задекларованим під час подачі заяв на візу у консульствах Польщі в Україні. У зв’язку цим, комендант Прикордонної служби в Ополю видав 16 громадянам України рішення про обов’язок повернення, повідомила капітан Вальчак.

Ще одного затриманого українця, як додала вона, «зловили на гарячому під час незаконного виконання праці». Співробітниця Прикордонної служби додала, що чоловік не мав ані дозволу на роботу, ані заяви про намір працедавця доручити виконання праці іноземцю.

Суд постановив, що громадянин України повинен сплатити штраф та покинути територію Польщі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ