Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

В Паріматч зависло 250 мільйонів гривень гравців: що з ними буде

На розрахункових рахунках компанії ТОВ "Паріматч" заблоковано 250 мільйонів гривень клієнтів компанії.

Про це під час брифінгу для ЗМІ повідомив генеральний директор холдингу Parimatch Максим Ляшко. Повідомила Українська правда.

"Фактично повністю зупинена операційна діяльність на території України. Ще вночі банки почали відключати наші веб-сервіси від можливості як поповнити так і вивести кошти для наших клієнтів", – зазначив він.

"Наразі фактично заблоковано 250 млн грн коштів наших клієнтів. Вони є на розрахункових рахунках компанії. Вони належать клієнтам і я впевнений, що так чи інакше вони зможуть отримати доступ до цих грошових коштів", – додав Ляшко.

За словами гендиректора  гендиректорки ТОВ "Паріматч" Наталії Гілевич, йдеться про кошти "кількох десятків тисяч клієнтів". 

В компанії також уточнити, що якщо є кошти у гравців на балансі, вони можуть продовжувати грати, але до того моменту, поки робота сайту не буде зупинена. 

За словами топ-менеджерів компанії, вони змушені будуть припинити роботу сервісу, коли рішення про запровадження санкцій проти офіційно набуде чинності, а саме буде опубліковано в "Урядовому Кур’єрі".

"Все одно гроші зберігаються на рахунках компанії, і будуть повернути гравцям, але питання часу і процедури", – уточнив Ляшко. 

Генеральний директор холдингу Parimatch також запевнив, що компанія буде відстоювати свої права і висловив сподівання, що рішення може бути переглянуте. 

"Є судовий механізм захисту на території України. Крім судового механізму, ми сподіваємося на справедливість в цих питаннях. Відомо, що списки РНБО змінюються. В назві наказу, зокрема, використовується таке формулювання "застосування і внесення змін", – зазначив він.

Нагадаємо:

Серед 287 юридичних осіб, які потрапили під санкції РНБО, є три букмекерські компанії, що зареєстровані в Україні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ