Слухай онлайн
Економіка

В Україні відкрили два нових родовища

Газодобувна держкомпанія "Укргазвидобування" відкрила два нових родовища в Харківській та Полтавській областях. Про це сьогодні, 1 липня, повідомила прес-служба компанії.

"АТ «Укргазвидобування» продовжує активні геологорозвідувальні роботи на наявних ліцензіях, відкривши нафтове родовище у Харківській області та газоконденсатне родовище у Полтавській області", - йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що за результатами виконаної ЗD-сейсміки на ділянці у Харківській області було пробурено пошукову свердловину, після випробовування якої на глибині понад 3 700 м отримано приплив нафти. Станом на сьогодні в свердловині продовжують промислові дослідження та проводять підготовку до експлуатації. За попередніми оцінками, ресурси нафти на новому родовищі становлять близько 130 тис. т.

Так само на ділянці надр у Полтавській області після проведених сейсмічних досліджень і буріння першої пошукової свердловини глибиною 6 300 м отримано промисловий приплив газу. В результаті відкрито нове газоконденсатне родовище, ресурсна база якого за попередніми оцінками становить понад 2,7 млрд м3 природного газу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ