Слухай онлайн
Надзвичайні події

В Україні залишаються знеструмленими 288 населених пунктів у 5 областях

Рух транспорту на ділянках автодороги М-05 Київ – Одеса на території Черкаської та Кіровоградської областей забезпечено в обох напрямках. На зазначених ділянках доріг виставлено 12 постів (Черкаська – 9, Кіровоградська – 3) з автомобілями підвищеної прохідності для надання допомоги великовантажному транспорту, якими з 9 год. 21.01.2018 відбуксировано 12 од. техніки та надано допомогу 19 особам. Про це повідомили в ДСНС України.

До розчистки доріг та надання допомоги у буксируванні транспорту на даних ділянках залучено 47 од. техніки та 101 особа, з них від Укравтодору – 26 од. техніки та 40 осіб, ДСНС – 21 од. техніки та 61 особа.

Щодо знеструмлення населених пунктів:

Залишаються знеструмленими 288 населених пунктів у 5 областях (Одеська - 198, Черкаська - 65, Дніпропетровська - 14, Кіровоградська - 9, Чернігівська - 2).

Одеська область: продовжуються відновлювальні роботи у м. Вилково, для енергозабезпечення насосної станції та лікарні міста залучено 2 пересувні електростанції ДСНС. У Вилківській міській лікарні облаштовано пункт обігріву для населення міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ