Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні зросла середня заробітна плата: деталі

Одні з найвищих зарплат отримують працівники телекомунікаційних та інформаційних підприємств.

В Україні середня заробітна плата по всіх галузях економіки зросла на 22,5%. Наразі середня зарплата становить 18 903 грн, йдеться у даних Державної служби статистики.

Найбільші рівні зарплат у виробничій сфері демонструють такі галузі, як промисловість, оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспорту, галузь водного транспорту та авіації. В цих напрямках економічної діяльності рівень оплати праці становить не менше 20 тис. грн.

Одні з найвищих середніх заробітних плат у телекомунікаційних та інформаційних підприємствах – 49473 грн (на 35,6% більше, ніж рік тому), а у фінансовій і страховій діяльності – 39116 грн (+18,2%). Низька оплата праці в будівництві, поштовій і кур'єрській діяльності – 14,5 (+44%) та 13,7 тис. грн (+30,7%) відповідно. Найменша зарплата в невиробничій сфері зафіксована у співробітників музеїв, бібліотек та інших закладів культури – в середньому 11 тис. (+15,1%).

В невиробничому сегменті економіки найвища середня оплата праці спостерігається у галузі професійної, наукової та технічної діяльності – 26,3 тис. грн (26,2%). Трохи нижча зарплата в середньому у представників такої галузі, як державне управління, оборона і соціальне страхування – 23376 грн (+22,5%).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ