Слухай онлайн
Cуспільство

В Яворівському районі проводять антитерористичні навчання

На території Яворівщини стоять блок-пости, які перевіряють документи, що посвідчують особу, оглядають особисті речі та автомобілі, в межах планових антитерористичних навчань. Про це Гал-інфо повідомили в Яворівській РДА.
Фото: Яворівська РДА.

Від сьогодні по 24 вересня 2020 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проводить  планові антитерористичні навчання на території Яворівського району.

Масштабні тренування відбуваються  на Яворівщині  в умовах, максимально наближених до реальних із використанням спеціальної техніки. 

Тому СБУ закликає жителів регіону з розумінням поставитись до можливих незручностей, зберігати спокій та дотримуватись правил особистої безпеки.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо. Просимо громадян, за необхідності пересування містом, мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідку про навчання тощо).

Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Яворів, м. Новояворівськ, смт. Шкло, сіл Верещиця та Старичі із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати -102.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ