Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Вахтанг Кіпіані отримав премію імені Георгія ґонґадзе

Першим лауреатом премії імені Георгія Ґонґадзе став журналіст та історик Вахтанґ Кіпіані, - інформує Читомо.
Вахтанг Кіпіані отримав премію імені Георгія ґонґадзе. Фото: PEN Ukraine

Його ім’я назвали під час урочистої церемонії, яка пройшла 21 травня – у день, коли Ґонґадзе мало би виповнитися 50 років.

Лауреатові вручили спеціальну статуетку та сертифікат на суму $3000.

Вахтанґ Кіпіані — український журналіст, публіцист, історик. Головний редактор інтернет-видання ʺІсторична правдаʺ та однойменного тележурналу на каналі ZIK. Викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті ʺКиєво-Могилянська академіяʺ. Засновник Музею-архіву преси.

Нагадаємо, що до фіналу потрапили журналісти: Вахтанґ Кіпіані, Тарас Прокопишин та Сергій Рахманін. До довгого списку увійшов 21 український журналіст.

До капітули премії цього року ввійшли: дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби ʺГолосу Америкиʺ Мирослава Ґонґадзе, президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков, журналістка, співзасновниця та власниця видання ʺУкраїнська правдаʺ Олена Притула, голова Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи Микола Демченко, експерт зі стратегій, керівник експертної компанії pro.mova, член Несторівської групи, член наглядової ради Суспільного мовлення Євген Глібовицький, журналістка, перекладачка, власна кореспондентка журналу ʺУкраїнський тижденьʺ у Франції Алла Лазарева, декан Києво-Могилянської Бізнес-Школи Олександр Саврук, журналістка, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, професор історії, директор Українського наукового інституту Гарвардського університету Сергій Плохій.

Премія імені Георґія Ґонґадзе була заснована у квітні цього року. Нагорода покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам та цінностям незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому. Премію присуджуватимуть раз на рік 21 травня – у день народження Георгія Ґонґадзе.

Читомо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ