Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Вакансії Львівщини: які спеціалісти найбільш запрошені в регіоні

За даними Львівського обласного центру зайнятості, зазначений середній розмір заробітної плати у вакансіях становить 9,7 тис. грн.

Про це інформує пресслужба Львівської ОВА. 

Утім база пропозицій працевлаштування обласного центру зайнятості налічує вакансії, за які працедавці готові платити в рази більше. До прикладу, у Львівському міському центрі зайнятості найвищий заробіток – 45 тис. грн – пропонують машиністам крана автомобільного, на 15 тис. грн менше – машиністу автогрейдера.

У Кам’янка-Бузькій РФ ЛОЦЗ є вакансія для водія автотранспортних засобів, зарплата – 35 тис. грн.

У Пустомитівській районній філії ЛОЦЗ на 30 тис. грн шукають менеджерів (управителів) на автомобільному транспорті, машиніста установки самоклейних плівок, слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування та водіїв автотранспортних засобів (міжнародні перевезення).

Працедавці Радехівщини запрошують на роботу економіста, якому готові платити 40 тис. грн, а слюсарю з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування, трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва гарантують 30 тис. грн.

На таку ж зарплату можуть розраховувати механізатори (докери-механізатори) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах у Трускавці та водії автотранспортних засобів у Кам’янці-Бузькій.

Дещо менша винагорода – 25 тис. грн – очікує на машиніста каротажної станції, машиніста механічного котка (Львівський МЦЗ), агронома (Самбірський МРЦЗ), інженера-конструктора, водія автотранспортних засобів (Пустомитівська РФ ЛОЦЗ) і вантажника (Радехівська РФ ЛОЦЗ).

З повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися на сайті Львівського ОЦЗ, у фейсбуці, а також телеграм-каналі Держслужби зайнятості. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ