Ватерполісти «Динамо» обіграли головного суперника у боротьбі за чемпіонство

Ватерполісти львівського «Динамо» в рамках 5 туру чемпіонату України, що триває у Харкові, обіграли головного суперника у боротьбі за золоті медалі харківський «Слобожанець».

Підсумковий рахунок зустрічі – 4:3 на користь «динамівців». Після першого періоду львів’яни програвали з рахуном 0:2, у другому періоді зуміли відігратися (2:2), а у третьому вийти вперед (4:3). У четвертому періоді команди голів не забивали. Влучними кидками за «Динамо» відзначилися Олександр Дядюра, Юрій Бегень, Сергій Грішин та Юрій Маметьєв.

Сьогодні «динамівці» на турі у Харкові зіграють два матчі – проти збірної Київщини та одеської ОНМИ.

В турнірній таблиці львівське «Динамо» - одноосібний лідер чемпіонату. В активі команди Ігоря Зінкевича 57 очок, що на три більше, аніж у головного переслідувача харківського «Слобожанця».