Слухай онлайн
Політика

Вбивство Шеремета: до справи долучили два томи доказів захисту Антоненка

Шевченківський районний суд м.Києва відклав розгляд справи у вбивстві журналіста Павла Шеремета щодо трьох обвинувачених – Яни Дугарь, Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко, - на 18 жовтня.
Фото - УНІАН

Про це оголосила головуюча суддя Оксана Голуб, передає кореспондент Укрінформу.

«Відкладається судовий розгляд на 18 жовтня на 11:00», - поінформувала Голуб.

Під час цього засідання суд долучив до матеріалів судової справи два томи доказів від адвоката Антоненка - Дмитра Кругового.

За словами захисника, один із цих томів доказів є точною копією одного з томів матеріалів органу досудового розслідування, який був відкритий захисту Антоненка у порядку статті 290 КПКУ.

Як уточнив Круговий, у іншому томі доказів, який захист Антоненка подав до суду, містяться докази, які були отримані на стадії судового розгляду, та низка інших матеріалів.

Зі свого боку прокурор попросив надати йому достатній час для ознайомлення з цими матеріалами, а також із тими, які захисники обвинувачених подавали для долучення до матеріалів судової справи у минулому засіданні.

Представник обвинувачення зазначив, що із доказами захисту, поданими до суду в минулому засіданні, він повною мірою станом на четвер ще не встиг достатньо ознайомитися.

Окремо головуюча суддя уточнила, що наступні судові засідання у цій справі заплановані після 18 жовтня також на 19, 20, 21 жовтня – усі на 11:00.

На минулому засіданні суд долучив низку матеріалів як доказів сторони захисту від адвокатів усіх трьох обвинувачених до матеріалів цієї судової справи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ