У Яворові поліцейські затримали зловмисника за підозрою у завдаванні тяжких тілесних ушкоджень, хуліганстві та незаконному заволодінні автомобілем.
![](/media/gallery/intxt/2/5/256571310_6963683063672039_2505859535529827147_n.jpg)
![](/media/gallery/intxt/2/5/256412694_6963634900343522_5510783719881783031_n.jpg)
![](/media/gallery/intxt/2/5/256290549_6963634873676858_6490516658298721725_n.jpg)
![](/media/gallery/intxt/2/5/256755012_6963634847010194_7335579273386802779_n.jpg)
Про це інформує пресслужба Нацполіції Львівської області.
11 листопада орієнтовно о другій годині ночі 26-річний мешканець Запорізької області під час перебування в одному з готелів у місті Яворів з хуліганських мотивів пошкодив меблі, побутову техніку, двері кількох номерів, завдавши значної матеріальної шкоди та зірвав роботу закладу. При цьому чоловік поводився, зухвало, неадекватно та грубо лаявся.
Після цього він викрав з подвір’я одного з домогосподарств у Яворові автомобіль «Опель Зафіра», який належить 38-річній місцевій мешканці та під час втечі з місця події напав на жителя райцентру віком 57 років. Нападник жорстоко побив чоловіка і завдав йому тяжких тілесних ушкоджень, зокрема, відкриту черепно-мозкову травму.
Співробітники Яворівського районного відділу поліції затримали зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід. Як встановили медики, він перебував у стані наркотичного сп’яніння.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України, ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України та ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, що загрожує зловмиснику - до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
![](/im/printer.png)