Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Економіка

Від сьогодні Київстар значно збільшив тарифи на свої послуги

Оператор мобільного зв'язку Київстар повідомив про збільшення обсягу послуг й інші умови для частини абонентів передплати та контракту.

Від початку року Київстар інвестував понад 3 500 000 000 грн в телеком інфраструктуру: ми відновлюємо зруйновані базові станції на звільнених територіях, побудували понад 430 нових по всій Україні, закуповуємо більш потужні генератори та акумулятори для автономного живлення обладнання.

Щоб продовжувати будувати нові базові станції, оновлювати обладнання, відновлювати зруйновану інфраструктуру у 2023 році, ми оновлюємо умови у частини абонентів передплати та контракту:

З 1 грудня року частина контрактних абонентів (фізичних осіб) у своїх тарифах отримає додаткові сервіси у вигляді Суперсил та в них буде діяти нова вартість послуг на місяць. Мова йде про тарифні плани Київстар 4G, Smart, Безлім та деякі інші тарифи, абоненти яких обов’язково отримають SMS-повідомлення із деталями про зміни не пізніше, ніж за 7 днів до змін.

З 1 грудня у абонентів із тарифом передплати Київстар Домашній 4G діятиме нова вартість послуг на місяць.

Також 1 грудня 2022 року контрактні абоненти, які мають підключену послугу «SIM для пристроїв», зможуть користуватися нею за 1 грн/день.

З 7 грудня невелика частина абонентів передплати отримає додаткові послуги у своєму тарифі, як то додаткові 100 хв для дзвінків на інші мережі та/або 5 Гб мобільного інтернету, а також буде діяти нова вартість послуг. У середньому абоненти отримають у два рази більше хвилин або гігабайтів у тарифних планах Безлім Соцмережі, Спілкування без меж, Київстар Комфорт 2018 та деякі інші тарифи, абоненти яких обов’язково отримають SMS-повідомлення із деталями про зміни не пізніше, ніж за 7 днів до змін.

При цьому, клієнти можуть безкоштовно змінити свій тариф на будь-який інший, який краще відповідає їх потребам за обсягом послуг та вартістю. Абонентам, які залишилися в містах і селах біля зони активних бойових дій, а також клієнтам на звільнених територіях – Київстар продовжує надавати бонусні пакети послуг безкоштовно. Від початку вересня 2022 року понад 100 000 таких пакетів були нараховані абонентам у Харківській та Херсонській областях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ