Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Вдруге стартував конкурс "Запроси полярника до себе"

Для українських школярів вдруге стартував конкурс ʺЗапроси полярника до себеʺ – цього разу до нього зможуть долучитися учні з більшої кількості міст, ніж торік, зокрема, вперше з 2-х населених пунктів Донбасу. Про це інформують у прес-службі НАНЦ.

Конкурс був оголошений сьогодні, 11 листопада 2019 року, Міністерством освіти і науки України та Національним антарктичним науковим центром.

“Торік МОН та НАНЦ вперше зробили такий конкурс, і він мав дуже великий успіх. Полярники отримали понад 200 листів, причому неодноразово приходили прохання розширити “географію” конкурсу, бо тоді було “покрито” тільки 8 обласних центрів. Зараз НАНЦ має можливість провести конкурс у 10 містах – частину, здебільшого великі міста, залишили з минулого року, а частина – це абсолютно нові міста. Приміром, додали 2 міста з Донбасу, адже ми розуміємо, що тамтешнім школярам особливо потрібна підтримка”, – розповіла Міністр освіти і науки Ганна Новосад (Anna Novosad.

Конкурс ʺЗапроси полярника до себе-2: Один день з життя в Антарктидіʺ пройде в містах: Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Чернігів, Ужгород, Слов’янськ і Сєвєродонецьк, Бровари, Житомир. Щоб взяти участь, школярам з цих міст потрібно:

  • підготувати текстову або відеорозповідь про те, як, на їхню думку, проходить один день з життя в Антарктиді;
  • заповнити реєстраційну форму за посиланням та додати туди свою розповідь (вставити як текст чи посилання).

Дедлайн подачі матеріалів: 10 грудня 2019 року

У кожному з 10 міст до трьох закладів-переможців з найбільш креативними роботами завітають учасники українських антарктичних експедицій. Вони розкажуть про власний досвід життя та дослідження на полярній станції ʺАкадемік Вернадськийʺ. Зокрема, покажуть фото, відео з зимівок, познайомлять учнів із флорою та фауною Антарктики, а також відповідатимуть на запитання школярів.

Переможців оголосять до кінця грудня 2019 року. Візити до шкіл відбуватимуться впродовж усього навчального року.

Важливо, що цього року конкурс приурочений до 200-ліття відкриття Антарктичного континенту, що відзначатиметься у січні-лютому 2020-го.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ