Слухай онлайн
Cуспільство

Від COVID-19 помер директор конструкторського бюро "Південне"

Генеральний директор конструкторського бюро «Південне», що виробляє ракетно-космічну техніку, Олександр Дегтярев помер від ускладнень коронавірусної хвороби. Про це повідомили 24 листопада на Facebook-сторінці Офісу Президента України.
Фото: Конструкторське бюро "Південне"

"Сьогодні зловісний ковід забрав ще одного українця – Олександра Дегтярева, генерального директора КБ «Південне». Він був з тих, чиє життя зберігало для нас велику мрію. Про Україну, яка може. Яка хоче й буде серед перших. На жаль, ми особливо гостро це розуміємо, коли втрачаємо саме тих, хто вмів ламати стереотипи та розширювати горизонти", - йдеться у повідомленні.

У дописі зазначають, що Олександр Вікторович – один з найбільш досвідчених фахівців нашої аерокосмічної галузі. Він розумів на сто відсотків, як важливо інтегрувати Україну до глобальної роботи з розширення можливостей людства в космосі. Йому вдавалося це навіть тоді, коли егоїзм українських політиків заважав побачити хоча б щось, крім їхньої власної вигоди.

"Наша держава обов'язково відновить увесь свій потенціал. Це – наш обов'язок перед тими, хто бачив і боровся за технологічну й сучасну Україну. І це та сама велика мрія, заради якої жив генеральний директор Конструкторського бюро «Південне» Олександр Дегтярев. Щирі співчуття родині, близьким та Україні", - додають  дописі.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ