Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Відійшов у вічність генерал-майор Андрій Колєнніков

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.
Генерал-майор Андрій Колєнніков

"Саме з ім’ям Андрія Петровича пов’язано становлення та розвиток факультету ракетних військ і артилерії нашого навчального закладу. Чимало його вихованців й нині з честю несуть високе звання офіцера-артилериста у бойових підрозділах Збройних Сил України",- йдеться у повідомленні.

Павло Ткачук також зазначає, що Андрій Петрович був не лише професійним та досвідченим офіцером, але й справжнім науковцем-новатором, який всім серцем вболівав за обраний рід військ та докладав максиму зусиль задля розвитку ракетних військ і артилерії Вітчизняного війська.

"Переконаний, що справа, започаткована генерал-майором Андрієм Колєнніковим, не зупиниться. Свідченням цьому є двоє його синів-офіцерів, які продовжують віддано служити українському народові.

Вічні пам’ять та слава моєму колезі, другу та справжньому патріоту України генерал-майору Андрієві Петровичу Колєннікову", - додає Ткачук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ