Слухай онлайн
Політика

Відставка Кабінету Міністрів — ворожа акція проти українського народу — Олекса Гудима

Відправлення Кабінету Міністрів у відставку — ворожа акція проти українського народу — вважає народний депутат, голова ЛОО Української народної партії Олекса Гудима.
Відправлення Кабінету Міністрів у відставку — ворожа акція проти українського народу — вважає народний депутат, голова ЛОО Української народної партії Олекса Гудима.
«Сьогодні, коли Україна з Росією ще не до кінця врегулювала газовий конфлікт, відставка уряду є абсолютно небажаною і загальмує процес міждержавних переговорів на урядовому рівні, адже міжурядова угода з цього приводу ще не підписана, а, як відомо, її можуть підписати тільки керівники виконавчих органів обох держав», — зазначив «Гал-info» Олекса Гудима.
За словами народного депутата, фракція УНП голосувала проти відставки уряду тому, що вважає роботу екс-прем’єр-міністра Юрія Єханурова цілком дієвою та позитивною.
На думку Олекси Гудими, рішення відправити Кабінет Міністрів у відставку є цілком політичним. За його словами, в такий спосіб політичні сили, які голосували за відставку, хочуть обмежити вплив та силу своїх політичних опонентів та влади і завоювати підтримку виборців.
«Вони думають, що це допоможе їм здобути більшу підтримку на виборах, хоча я, якщо чесно, дуже сильно у цьому сумніваюся, — говорить Олекса Гудима. — Сумно, що до тандему Коміністичної партії, Партії Регіонів та СДПУ(о) приєдналися також Блок Юлії Тимошенко та Народна Партія. Фактично Кабінет Міністрів у відставку відправили Юлія Тимошенко та Володимир Литвин». 
За словами Олекси Гудими, до наступних виборів, які відбудуться 26 березня 2006 року, ніхто не призначатиме нового прем’єр-міністра і Юрій Єхануров виконуватиме обов’язки глави уряду.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ