Слухай онлайн
Політика

Вєслав Осуховські не вірить, що від українців вимагали хабара

„Я не вірю, що польські поліціянти насмілились вимагати хабар від української делегації, оскільки над ситуацією з корупцією і хабарництвом в Польській Республіці ведеться серйозний нагляд, там з цим дуже строго”, – про в коментарі „Гал-info” повідомив генеральний консул Польської Республіки у Львові Вєслав Осуховські.
 
„Я сьогодні скерував листа до польської поліції з проханням провести розслідування. Як тільки до мене надійде відповідь, я одразу направлю листа до Андрія Садового”, – зазначив генеральний консул.
Нагадаємо, що, за словами депутата ЛМР Миколи Гембара, 21 січня львівська делегація поверталася з міста-побратима Вроцлава із святкування Йорданського свята. За 10 кілометрів до міста Ряшева делегацію зупинила польська поліція. Виявивши, що у делегації немає одного з документів, необхідних для поїздок територією Польщі, поліцейський почав вимагати хабара в розмірі 500 злотих. Почувши відмову, він підняв ставку до 3500 злотих та викликав озброєних поліцаїв із собаками. Близько трьох годин, як розповів Микола Гембар, над львів’янами знущалися. Львівська міськрада висловила глибоке обурення тим, що сталося, та прийняла звернення до міністрів закордонних справ України та Польщі, Надзвичайного та Повноважного Посла України в РП Олександра Моцика, Надзвичайного та Повноважного Посла РП в Україні Яцеку Ключковські та Генеральному консулу Польщі в Львові Вєслава Осуховські. Міський голова Андрій Садовий доручив надіслати звернення, а також інформацію щодо цього конфлікту всім мерам польських міст та польським ЗМІ. Крім того, завтра на ранок міський голова викликав до себе Генерального консула РП для з’ясування ситуації. Загалом же міська рада вимагає розслідування цього інциденту та оприлюднення його результатів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ