Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Віктор Ющенко вдруге накладе вето на закон про Кабмін

Президент Віктор Ющенко має намір повторно накласти вето на Закон «Про Кабінет Міністрів України». Про це він повідомив у своїй заяві журналістам. Підставою для повторного ветування Ющенко назвав те, що текст закону, ухваленого 12 січня, відрізняється від того, який він ветував перед тим.
За інформацією прес-служби Президента України, невідповідність у Законі «Про Кабінет Міністрів України» підтвердив і сам секретаріат Верховної Ради. Вона стосується редакції закону від 29 грудня 2006 року.
Відповідний лист Віктор Ющенко надіслав голові Верховної Ради Олександру Морозу, в якому зазначено, що текст закону про Кабмін, який надійшов на підпис Президента, відрізняється від тексту закону, прийнятого парламентом 21 грудня 2006 року. Як йдеться в листі, з частини 7 статті 23 виключено пункт 4.
Згідно з Конституцією та відповідно до рішення Конституційного Суду, якщо під час розгляду пропозицій Президента після накладання вето парламентом внесено зміни, непередбачені Президентом, тоді він має право повернути закон для повторного розгляду у Верховну Раду України.
Нагадаємо, вчора у вечірньому ефірі «1+1» міністр юстиції України Олександр Лавринович заявив, що Президент України Віктор Ющенко може накласти вето на закон, якщо при набранні тексту закону у парламенті сталась прикра технічна ситуація і було набрано невірний текст закону про Кабмін.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...