Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Військовий та скрипаль Мойсей Бондаренко став амбасадором Українського ветеранського фонду

Мойсей Бондаренко – відомий український скрипаль та військовий – долучився до амбасадорів Українського ветеранського фонду, щоб нагадувати про важливість реінтеграції ветеранів у суспільство, говорити про їхні досягнення та зміцнювати їхню підтримку в суспільстві.

У ніч на 24 лютого Мойсей мав вирушити з Києва до Одеси на концерт. Утім подія не відбулася – почалась повномасштабна війна. Вже наступного дня, 25-го лютого, Мойсей був у військкоматі. 

Спершу вивчав бойову медицину, залишивши музику на потім. Зараз військовий служить у складі оркестру 59 окремої мотопіхотної бригади та продовжує писати музику і робити кавери. У такий спосіб він хоче поширювати інформацію про війну в Україні та утримувати увагу світової спільноти на подіях у нашій державі.

“Чому пішов служити? Тому що це було найочевидніше, чого потребувала наша країна. І я просто подумав, що це найбільше, що я можу зробити в той момент”, – говорить чоловік.

Співпрацю з Українським ветеранським фондом Мойсей називає найкращим знайомством за весь час повномасштабної війни. Діяльність фонду надихнула бійця.

“Ветеранський фонд мене вразив, бо це насправді те, що має значення зараз, а тим більше – у майбутньому. І тому я так хочу бути частиною цієї діяльності”, – зазначає амбасадор.

Спільно з Українським ветеранським фондом Мойсей був у складі делегації під час візиту до США. Грав на благодійному концерті в Українському домі у Вашингтоні у квітні 2023 року. В серпні 2023 грав Гімн України у Києві на Міжнародному ветеранському форумі, який відкривав Президент України. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ