Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

В.о. Голови Фонду держмайна Ольга Батова відвідала Львівщину

Ольга Батова обговорила можливості для бізнесу та створення нових робочих місць на Львівщині завдяки релокації

В.о. Голови Фонду державного майна Ольга Батова з робочим візитом відвідала Львівську область та обговорила перспективи розвитку бізнесу й створення нових робочих місць в регіоні з начальником Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким та його першим заступником Андрієм Годиком. 

Львівщина стала одним з ключових напрямів для релокації бізнесу з початком масштабного військового нападу росії. До цього регіону переміщено 92 підприємства, 38 з них вже відновили роботу. Незабаром переїзд завершать ще 50 компаній, продовжують надходити нові заявки. 

Спеціалісти Фонду держмайна активно співпрацюють з представниками військової адміністрації щодо забезпечення релокації. Фахівці Фонду детально інформують місцеві адміністрації про вільні площі, які можуть зацікавити компанії для переміщення. 

Завдяки релокації, було збережено близько 800 робочих місць, підприємства отримали змогу працювати в нових умовах. Незабаром відновлення оренди та приватизації відкриє нові можливості для ведення бізнесу. 

В.о. Голови Фонду державного майна Ольга Батова зазначила, що незабаром відновити роботу компаній на заході України стане ще простіше завдяки запуску спрощених процедур оренди та приватизації.

“Фонд держмайна активно працює над відновленням процедур оренди та приватизації. Це означає, що підприємці зможуть отримати приміщення та виробничі потужності прозоро, на вигідних умовах та за спрощеною процедурою”, - заявила Ольга Батова. 

Верховна Рада вже ухвалила закон, який дозволить відновити оренду державного майна у нових умовах. Найближчим часом очікується розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів, розробленої ФДМУ спільно з Мінекономіки, яка передбачає спрощення процедури оренди та надання пільг для орендарів на час воєнного стану. 

Перелік всіх доступних для оренди державних об’єктів розміщено на сайті orenda.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ