Слухай онлайн
Політика  |  Культура

Володимир Гроймиан: Культура має посідати пріоритетне місце у стратегії розвитку громад

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, Уряд приділяє велику увагу підтримці розвитку культурних проектів в Україні.

Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав під час робочої наради ʺКультура в умовах децентралізаціїʺ.

ʺКультура – це пріоритет нашого Уряду. Державні та місцеві кошти спрямовуються на підтримку кіно, театрів, музеїв, галерей, закупівлю україномовних книжокʺ, – сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що за 2016-2018 роки за урядової підтримки в регіонах було збудовано, реконструйовано та відремонтовано 597 об’єктів культури на загальну суму 1 млрд грн.

ʺКультура має посідати пріоритетне місце у плані розвитку громад. Існує дві фундаментальні речі – духовність та культура. Якщо ми втратимо свою ідентичність, ми не зможемо повноцінно розвиватись як націяʺ, – наголосив Володимир Гройсман.

Він зазначив, що підтримка Урядом культурних програм є системною та регулярною.

ʺМи почали системно підтримувати кіноіндустрію. У 2019 році Уряд виділив 1 млрд грн на розвиток індустрії. І ми бачимо результат. На екрани виходить все більше якісних українських стрічок. Я переконаний, що за 3-4 роки Україна може стати регіональним лідером з кіновиробництваʺ, – зазначив Глава Уряду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");