Слухай онлайн
Cуспільство

Волинь долучилась до надання допомоги жителям Луганської області

Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
1/4
Як повідомили 29 жовтня Гал-інфо в Управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації., Волинська область долучилась до надання допомоги жителям Луганської області

На виконання доручення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка обласна державна адміністрація ініціювала  долучення   благодійників  до збору матеріалів/ предметів першої необхідності погорільцям з  Луганщини, який учора, 28 жовтня 2020 року, під супроводом першого заступника голови ОДА Сергій Мовенка доставили у Луганську область.

Нагадаємо, пожежами на Луганщині було охоплено  майже 20 тис. гектарів. Постраждали 32 населених пункти. Десятки приватних будинків пошкоджені вогнем, наші громадяни опинилися в складних умовах, втративши найнеобхідніше. Саме тому небайдужі з різних куточків країни надають предмети/матеріали першої необхідності.

На Волині спільними зусиллями вдалося зібрати майже 4 тони вантажу. Зокрема, до акції збору долучилися:

Волинська організація  Товариства Червоного  Хреста України,

     ПрАТ  «Нова лінія»  м.Луцьк,

     ВОБФ «Дитяча місія. Україна»,

     БФ милосердя та здоров'я «Добра новина»,

     Іваничівський районний благодійний фонд «Незабудка»,

     ВОБФ «Карітас-Волинь (м.Нововолинськ).

Волинська обласна державна адміністрація на чолі з Юрієм Погуляйком висловлює щиру вдячність та дякує за розуміння та допомогу.

Гуманітарний вантаж, який передали волиняни, складається не тільки з речей першої необхідності та одягу, а й таких необхідних зараз будматеріалів. Одразу ж їх було доправлено туди, де це вкрай необхідно – до Сиротиного.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ