Слухай онлайн
Cуспільство

Волинській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі інвалідів придбали автомобіль

Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі інвалідів вчора, 20 серпня 2020-го року, передали мікроавтобус «Пежо-Боксер», придбаний за кошти обласного бюджету. Сучасний автомобіль, вартістю близько 600 тис. грн, призначений для перевезення осіб з інвалідністю.

Ключі та технічний паспорт від авто вручили голова обласної ради Ірина Вахович та помічник голови обласної державної адміністрації Сергій Бизов. Про це повідомили у пресслужбі Волинської облдержадміністрації.

З нагоди цієї події на невеличкі урочистості, що відбулися на Київському майдані міста Луцьк, зібралися не лише волинські спортсмени та тренери-викладачі, що прославили Волинську область та Україну на міжнародній арені, а й небайдужі люди.

Тож, користуючись нагодою, обласне керівництво вирішило під час урочистої події та напередодні державного свята Дня Незалежності України відзначити кращих. Так, відзнаки обласної державної адміністрації вручив Сергій Бизов.

Зокрема, Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримав тренер-викладач з фехтування обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Олексію Сундієву. 

Подяку голови обласної державної адміністрації отримала спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Богдана Конашук.

«Паралімпійці – це колиска справжнього незламного українського духу. Паралімпійці – це ті, хто надихають нас, ті, хто несе і підіймає прапор нашої держави, бо нашу країну пізнають через культуру та через спорт. Вдячний вам, що надихаєте наших спортсменів. А влада, в перше чергу, повинна дбати, щоби ви могли надалі спокійно займатися спортом і надалі підіймати наш прапор», - сказав Сергій Бизов, вітаючи присутніх на урочистостях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ