Слухай онлайн
Політика

В’язівський противник радикальних заяв і методів у боротьбі зі злочинністю

Народний депутат Володимир В’язівський зустрінеться із керівництвом львівських правоохоронних органів і проконсультується щодо методів боротьби із організованою злочинністю на Львівщині. Про це він повідомив „Гал-info”, перебуваючи на парламентському засіданні.
„Після мого приїзду до Львова я зустрінусь із керівництвом місцевих правоохоронних органів. Я противник того, аби зараз робити гучні заяви про бездіяльність правоохоронних органів чи щось на зразок цього. Створювати парламентські чи будь-які інші комісії, як показує практика, теж немає сенсу. У даній ситуації головне не нашкодити слідству і діяльності правоохоронців”, – сказав Володимир В’язівський.
За словами В’язівського, у ході зустрічі будуть обговорені варіанти сприяння покращенню криміногенної ситуації на Львівщині і його участь у них, як депутата і лише після цього будуть зроблені відповідні скоординовані кроки.
Нагадаємо, учора на проспекті В’ячеслава Чорновола у Львові близько 16:00 у власному автомобілі було вбито відомого кримінального авторитета Миколу Лозинського на прізвисько Рокіро.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ