Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Вистави тижня у Львівському театрі ляльок

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський академічний обласний театр ляльок» оприлюднив афішу вистав на тиждень.

Львівський театр ляльок цього тижня запрошує гостей на такі вистави:

19 червня – «Атомна русалка» (прем’єра). Історія українського міста, де люди весь час в очікуванні ракетних атак і ядерного удару. Постійна загроза тисне з усіх боків, балачки про ядерку чути звідусіль, атаки російських ракет занурили українські міста в темряву та холод. Однак життя триває і в таких умовах.

Час: 19:00 год.

22 червня – «Золоторогий олень». Золоторогий олень блукає карпатськими горами в пошуках розради від зневіри та втрати. У страшні часи загарбництва не він один намагається знайти щирість і справжню дружбу. Хлопчик Василько зустрічає на своєму шляху непересічне створіння та намагається стати йому вірним другом.

Час: 12:00 год.

23 червня – «Коза-Дереза». Історія про хитру Козу, яка, не цінуючи своїх господарів, поводилась із ними дуже підло. За мотивами української народної казки.

Час: 12:00 год.

22, 23 червня – «Стук-Грюк». Ексклюзивна вистава, де малята пізнають і ознайомляться із новими предметами, поняттями, звуками, оточуючим світом. Зустріч почнеться із приємного знайомства з учасниками вистави, а ігровий майданчик у формі манежу допоможе пізнати малюку поняття власної оселі та процесів, що в ній відбуваються.

Час: 11:00 год.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ