Слухай онлайн
Політика

Я від душі посміюся над виборами міського голови — Любомир Буняк

„Я від душі посміюся над виборчими перегонами за посаду міського голови Львова”, — заявив «Гал-info» колишній міський голова Львова Любомир Буняк. За його словами, на жаль, практика показала, що на сьогодні львів’яни не хочуть мати достойного та дієвого міського голову, а заслуговують «на негідника та нікчему». Любомир Буняк ще й досі не визначився, чи боротиметься за крісло голови міста.
Колишній міський голова вітає те, що на міського голову Львова вирішив балотуватися екс-заступник міського голови з питань містобудування та архітектури, близький соратник Буняка Василь Лозинський.
«Серед усіх людей, які зареєструвалися кандидатами на міського голову, до Василя Лозинського нема жодного серйозного претендента. На мій погляд, це дуже симптоматично, що за посаду міського голови не хочуть боротися порядні та професійні люди, адже вони знають, що за тієї системи, яка працює у місті зараз, нормально працювати все одно не зможуть», — запевнив Любомир Буняк.
Щоправда, Любомир Буняк дуже сумнівається у тому, що Василю Лозинському вдасться перемогти на виборах.
«Львів обере не господаря, а негідника та авантюриста, — пояснив колишній міський голова. — Зрештою, люди заслуговують на ту владу, яку обирають. Очевидно, львів’яни заслуговують саме на таку владу, і так їм і треба, якщо вони не вміють цінувати справжніх професіоналів».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ