Слухай онлайн
Cуспільство

Як перетнути кордон з Молдовою?

У рамках протипандемічних заходів на кордоні з Республікою Молдова тимчасово з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 року припиняється рух через деякі пункти пропуску. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.
Фото: Держприкордонслужба

Це рішення було прийнято Урядом Республіки Молдова із врахуванням рішення Уряду України.

Відповідно до цього рішення:

З 00.00 год. 17 березня 2020 року тимчасово припиняються усі види руху в таких пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон: ʺБолганʺ, ʺПлатоновеʺ, ʺКучурганʺ, ʺСерпневе 1ʺ, ʺВиноградівкаʺ, ʺВашківціʺ, ʺВелика Косницяʺ, ʺТимковеʺ, ʺСтаніславкаʺ, ʺОлексіївкаʺ, ʺЙосипівкаʺ, ʺВеликоплоськеʺ, ʺСлов’яносербкаʺ, ʺГрадинціʺ, ʺМалоярославець 1ʺ, ʺДолинськеʺ, ʺПодвір'ївкаʺ, ʺЗеленаʺ, ʺГрабарівкаʺ, ʺСтуденаʺ, ʺШершенціʺ, ʺДомницяʺ, ʺФедосіївкаʺ, ʺДубовеʺ, ʺПавлівкаʺ, ʺГребеникиʺ, ʺРозалівкаʺ, ʺЗалізничнеʺ, ʺСокиряниʺ, ʺКельменціʺ, ʺБронницяʺ, ʺНові Трояниʺ, ʺВисочанськеʺ, ʺКрутоярівкаʺ, ʺЛіснеʺ, ʺФараонівкаʺ, ʺОлександрівкаʺ, ʺПетрівськʺ, ʺЧервоноармійськеʺ, ʺМамалига-залізничнийʺ, ʺКельменці-залізничнийʺ, ʺЦекинівка-поромнийʺ, ʺЦекинівка-річковийʺ, ʺВелика Косниця-річковийʺ, ʺЯмпіль-річковийʺ, ʺЯмпіль-поромнийʺ, ʺМихайлівка-річковийʺ, ʺОксанівка-річковийʺ

Перетнути кордон з Республікою Молдова на транспортних засобах можна в пунктах пропуску: ʺПаланка-Маяки-Удобнеʺ, ʺСтарокозачеʺ, ʺРеніʺ, ʺМогилів-Подільськийʺ, ʺРоссошаниʺ, ʺМамалигаʺ та ʺТабакиʺ. Пропуск громадян у пішому порядку в цих пунктах пропуску не здійснюється у зв’язку з тим, що пішохідне сполучення тимчасово припинено (згідно з Розпорядженням КМУ від 13 березня 2020 р. № 288-р).

Крім того, функціонують й пункти пропуску ʺСокиряни-залізничнийʺ, ʺФрікацей-залізничнийʺ, ʺМогилів-Подільський-залізничнийʺ та ʺРені-залізничнийʺ.

Зазначимо, що в пунктах контролю ʺКарабуцени-залізничнийʺ та ʺБолград-залізничнийʺ рух теж припинено.

Зможуть в’їхати в Україну: громадяни України; іноземці та особи без громадянства, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів (в’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ).

Не зможуть в’їхати в Україну: громадяни інших країн та особи без громадянства.

За повідомленнями з офіційних та відкритих джерел:

Зможуть в’їхати в Молдову: громадяни Молдови, іноземні громадяни та особи без громадянства, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Молдові, водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів; працівники дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Республіці Молдова, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Молдові та члени їх сімей. В’їзд в Молдову інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ та євроінтеграції Республіки Молдова.

Не зможуть в’їхати в Молдову: громадяни інших країн (крім перелічених винятків). 

НАГАДУЄМО!: РНБО рекомендує громадянам України утриматися від виїзду за кордон, а тим, хто перебуває за кордоном – повернутися до 17 березня (00.00 17 березня припиняються регулярні пасажирські перевезення через державний кордон України).

Нагадаємо, раніше Гал-інфо писало, хто і як може перетнути кордон з Польщею.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ