Слухай онлайн
Політика

Яценюк закликав у Давосі припинити політичні переслідування в Україні

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що без вирішення проблеми Тимошенко євроінтеграція України неможлива. Про це Яценюк заявив на українському ланчі в Давосі, який проводить фонд Пінчука.

"На цьому шляху (євроінтеграції) є перешкоди. Крім корумпованого уряду, це справа Тимошенко і політичні переслідування", - сказав Яценюк

"Припиніть політичні переслідування, впровадьте серйозні реформи і все буде в порядку", - додав він, звертаючись до присутніх членів уряду Юрія Бойка та Леоніда Кожари.

При цьому Яценюк назвав Митний союз об'єднанням без ідеології.

"Ми не хочемо в новий Радянський Союз. Навіть якщо пан Медведєв сказав, що Митний союз - це не Радянський Союз. Це так, тому що у Радянського Союзу була ідеологія, а яка ідеологія у Митного союзу?" - зазначив він.

Разом з тим лідер партії УДАР Віталій Кличко розкритикував українську владу в ході Давоського ланчу.

"В Україні падає виробництво, нам потрібно повернути багато боргів у цьому році, поганий інвестиційний клімат і багато інвесторів йдуть з України", - зазначив він.

"Чи може влада на сьогодні вирішити проблеми, які є в Україні, тими методами, які вона застосовує? Ні. Корупція, свавілля, вибіркове правосуддя віддаляє Україну від розвинених європейських країн", - зазначив Кличко.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ