Єгор Дементьєв виборов «золото» Паралімпіади у шосейній груповій гонці

Українець Єгор Дементьєв вперше за 12 років став чемпіоном Паралімпіади-2024 у шосейній груповій гонці серед спортсменів класів С4-5.
Єгор Дементьєв. Getty Images/Kevin Voigt

Як пише Суспільне, український велосипедист випередив усіх переслідувачів.

Шосейна групова гонка — останній старт для Дементьєва на Паралімпіаді у Парижі. Перед цим він став срібним призером в особистому переслідуванні на треку, але у розділці не виборов медалі у гонці з роздільним стартом через падіння.

Фінальним для Дементьєва став старт у шосейній груповій гонці, де він на попередній Паралімпіаді став срібним призером. У Парижі українському велосипедисту вдалося стати чемпіоном.

На фініші Дементьєв випередив французів Кевіна ле Канффа та Гатьєна ле Руссо, а також нідерландця Мартена ван де Пола, з якими їхав у групі лідерів впродовж всієї дистанції. ле Канффа, срібного призера Паралімпіади-2024, українець випередив на повний корпус велосипеда.

Велоспорт. Групова шосейна гонка, чоловіки (клас C4-5)