Спортсмен зі Золочівщини Віктор Дідух здобув на Паралімпіаді золоту медаль з настільного тенісу

Спортсмен зі Золочівщини Віктор Дідух здобув на Паралімпіаді золоту медаль з настільного тенісу. Про це повідомив начальник військової адміністрації Львівщини Максим Козицький.

У фіналі змагань наш земляк обіграв представника збірної Китаю Чжао Шуай!

Це третя Паралімпіада, на якій Віктор завойовує медаль. Спортсмен – чемпіон Літніх Паралімпійських ігор 2016 року в командному заліку, срібний призер в особистій та командній першостях на Паралімпійських ігах 2020 року. У Парижі для тенісиста це вже друга нагорода, адже напередодні він став бронзовим призером у змішаному парному розряді. Українець зустрівся у фіналі з китайцем Чжао Шуаєм. Напружений матч завершився з рахунком 3-2 на користь Дідуха. Представник Піднебесної, до того, тричі поспіль виборював чемпіонство на попередніх Паралімпійських іграх.

У межах нашої Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини Віктор отримає грошову винагороду в розмірі 200 тис.грн, та 100 тис.грн - тренер.