Юлія Гордня виборола срібло на чемпіонаті України з літнього біатлону

У Чернігові триває чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Змагальну програму чемпіонату відкривали вчора супер-спринти. Про це повідомили 11 серпня Гал-інфо у пресслужбі Управління солоді та спорту Львівської ОДА.

У Федерації біатлону України наголошують, що молодим спортсменам довелося змагатися в досить конкурентних умовах, оскільки на старт кваліфікації супер-спринту вийшло більше півсотні учасників і учасниць. За результатами кваліфікації відбирали 22 кращих.

Серед тих, хто виборов право змагатись за медалі, опинилась і вихованка Львівського обласного центру олімпійської підготовки Юлія Городня. Фінішувавши у кваліфікації третьою, у фіналі супер-спринту новояворівська біатлоністка показала другий результат, ставши віцечемпіонкою України.

Нагадаємо, літній біатлон – різновид біатлону, в якому лижна гонка замінена на крос, гонку на лижероллерах, велогонку або інший типовий для літа спосіб пересування.