Юлія Коростильова стала Чемпіонкою України із кульової стрільби

8 лютого визначилися перші медалісти на відкритому чемпіонаті України зі стрільби кульової серед чоловіків і жінок, який триває у Львові. Про це повідомили 8 лютого у пресслужбі відділення НОК України у Львівській області.
Фото Відділення НОК України у Львівській області

На базі спортивно-стрілецького комплексу літніх видів спорту Міністерства оборони України чемпіонами України у вправі ППо-мікст стали уродинниця Юлія Коростильова і Гліб Кігітов. "Срібло" здобула ще одна змішана команда Львівської області Яна Чучмарьова і Юрій Колесник.

В ТОП-8 потрапили також Ольга Болонна та Олександр Петрів (5-те місце) і Анастасія Колодяжна та Назарій-Орест Козій (8-е місце).

Змагання у вправі ГП-12 ще тривають.

Нагадаємо, що всього участь у чемпіонаті України беруть близько 300 спортсменів з 17-ти регіонів України. Змагання є відбірковими на Кубок світу з пневматичної зброї, який заплановано провести у березні в Індії. Головним суддею чемпіонату, який завершиться 11 лютого, є львів'янин Степан Старінський.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, збірна легкоатлетів Львівщини виборола золоті медалі національних змагань.