Юніорська збірна легкоатлетів Львівщини виборола три медалі

Фото Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА
1/2
Юніорська збірна легкоатлетів Львівщини виборола три медалі на Чемпіонаті України. Про це повідомили 28 січня Гал-інфо у пресслужбі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У Сумах 28 січня завершився Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів 2002 року народження та молодших. Участь у змаганнях брали збірні команди областей та міста Києва. Загалом - понад 400 учасників.

Збірній команді Львівщини вдалось вибороти три медалі. Зокрема, випускниця Буської ДЮСШ Уляна Рачинська стала віцечемпіонкою у дисципліні біг 1500 м. Дистанцію Уляна здолала за 4.37,33. Це особистий рекорд спортсменки, на чемпіонаті вона вперше виконала норматив кандидата у майстри спорту України. Уляна є студенткою Львівського фахового коледжу спорту та представляє Львівську ДЮСШ № 2. Перший тренер Володимир Єретик. Зараз тренується у Віталія Тарнакіна.

Вихованка Буської ДЮСШ Вікторія Діжак стала срібною призеркою у спортивній ходьбі 3000 м. Вікторія фінішувала з результатом 14.45,58. Тренери - Володимир Єретик та Юліан Єретик.

Бронзову медаль виборов Максим Караїм у дисципліні біг 2000 м з перешкодами. Здолавши дистанцію за 6.01,13, Максим також встановив особистий рекорд. Легкоатлет є студентом Львівського фахового коледжу спорту та представляє КДЮСШ “Здоров’я” ФСТ Динамо, тренер Михайло Сташків.